O mě

 

Bc. Hanka Krausová

Zabývám se rehabilitací psů od roku 2011 za tu dobu prošlo mými rukama spousta psů. Mnoho z nich bylo z nějakého důvodu ochrnutých a moje péče jim urychlila rekonvalescenci. V roce 2011 onemocněla moje fenka flat coated retrievra boreliózou a na veterinární klinice mi sdělili, že bude doživotně kulhat. V té době ji nebyly ani dva roky. Vzhledem k tomu, že jsem vystudovala vysokou školu humánní rehabilitace, nechtěla jsem se vzdát.  Napadlo mě, že když lidem pomáhá rehabilitace, tak by i psům mohla pomoci. Absolvovala jsem kurz rehabilitace a začala postupně pracovat s naší Bonnie, která se začala během pár dní zlepšovat. Druhým psem byla border kolie také po borelióze. Na úplném začátku se nedokázal postavit, téměř nejedl (byl na kapačkách). Jezdila jsem za ním 3x týdně a postupně se začal zlepšovat. Postupně nabíral svaly i sílu. Postupně se o mě dozvědělo přes známé více lidí a přibýbali psi, kterým jsem pomohla.
Průběžně se vzdělávám na kurzech a odborných stážích vedených Bc. Kateřinou Plačkovou - PhysiodogAcademy. Nově studuji školu fyzioterapie zvířat u Bc. Kateřiny Plačkové.

 


Kontakt

Bc. Hana Krausová

Na Výsluní 490
Zruč - Senec
33008


+420 605 888 454
Pokud se nemůžete dovolat, vydržte, ozvu se Vám zpět. Pokud jsem nedostupná, zkuste to na WhatsApp nebo Facebook, občas jsem na chatě, kde není signál :-)